Darbo valandos Karantino metu tik susitarus iš anksto
I - V 9.00 - 18.00
Pietūs 12.00 - 13.00
VI - VII NEDIRBAME
 Skambinkite +370 655 35 307
 Rašykite mums info@vilniausvm.lt

ATSILIEPIMAI

mokiniu atsiliepimai vairavimo mokykla vilniuje

Mokinių atsiliepimai mums išties svarbūs! Vilniaus vairavimo mokykla kviečia palikti savo atsiliepimą ir pasidalinti įspūdžiais apie mūsų mokykloje teikiamas paslaugas bei lankytų kursų kokybę ir instruktorius.
Jūsų atsiliepimai padeda mums tobulėti, o naujiems klientams apsispręsti!

Skirkite kelias minutes ir parašykite savo nuomonę.

Atsiliepimus galite rasti ir štai čia: VMREITINGAI

arba apsilankę mūsų FACEBOOK paskyroje.

  5 star review  A kategorija išlaikyta iš pirmo karto. Motociklais moko pats savininkas ir darbo valandų neskaičiuoja, susitart praktiškai bet kokį laiką galima. Sugebėjo išmokinti per savaitę laiko, prieš tai nei karto nesedėjusį ant motociklo. Regitroj nei vienos pastabos neturėjo. Super.

  thumb Tauras Stn
  2017 June 13

  5 star review  Puiki mokykla. Rekomenduoju. Išlaikiau A kat iš pirmo karto. Pats daug dirbu, bet darbai nė kiek nenukentėjo. Geraldas lanksčiai sudėliodavo vairavimo pamokas man patogiu metu. Per pamokas gavau visą reikalingą informaciją, pastabas, viskas buvo nuodugniai išaiškinama. Regitroje važiavau kaip turėdamas ilgametę patirtį 🙂 Ačiū

  thumb Gedas Pozingis
  2017 August 2

  5 star review  Visiems rekomenduoja šią mokykla, esu patenkinta instruktoriaus Geraldo mokymu

  thumb Auguste Zelenyte
  2018 May 19

  positive review  super mokykla! rekomenduoju instruktoriu Audrių! B kategorijos su mechanine dėže praktikos egzaminą islaikiau iš pirmo karto! vertingų patarimų davė, puikiai išmokė, aš niekad nevairavus buvau. super! ❤️

  thumb Rūta Kotryna
  2019 November 30

  5 star review  Galiu drąsiai rekomenduoti šią mokyklą. Labiausiai patiko, kad p. Geraldas neskaičiuoja minučių, visada viskas būna mokinio naudai. Ant motociklo sėdau pirmą kartą ir po 5 pamokų į regitrą jau važiavau užtikrintai - A kategorija iš pirmo karto !

  thumb Vainius Ra
  2017 June 21

  5 star review  Superine mokykla!

  thumb Anton Joteika
  2017 January 9

Atsiliepimai

Atsiliepimas