Darbo valandos I - V 9.00 - 18.00
Pietūs 12.00 - 13.00
VI - VII NEDIRBAME
 Skambinkite +370 655 35 307
 Rašykite mums info@vilniausvm.lt

ATSILIEPIMAI

mokiniu atsiliepimai vairavimo mokykla vilniuje

Mokinių atsiliepimai mums išties svarbūs! Vilniaus vairavimo mokykla kviečia palikti savo atsiliepimą ir pasidalinti įspūdžiais apie mūsų mokykloje teikiamas paslaugas bei lankytų kursų kokybę ir instruktorius.
Jūsų atsiliepimai padeda mums tobulėti, o naujiems klientams apsispręsti!

Skirkite kelias minutes ir parašykite savo nuomonę.

Atsiliepimus galite rasti ir štai čia: VMREITINGAI

arba apsilankę mūsų FACEBOOK paskyroje.

  5 star review  Visada atrasdavo laiko net ir užimtoje dienotvarkėje. Kadangi Geraldas pasiūlė nedelsti su pamokomis, radus laisva vietą A kategorijos egzaminą išsilaikiau jau po nepilnų 2 sav. nuo pamokų pradžios. Rekomenduoju!

  thumb Deividas Tamošiūnas
  2017 August 8

  positive review  Nuostabi mokykla! Išmokė visko idealiai. Instruktorius Svajūnas nuostabus mokytojas. Viską labai aiškiai išaiškina, davė ne vieną patarimą dėl vairavimo ir kaip geriau išlaikyti egzaminą. Labai džiaugiuosi kad pasirinkau būtent šią mokyklą! Rekomenduoju visiems! Tikrai nenusivilsit! 10 balų iš 10!

  thumb Viktorija Pičugina
  2019 August 14

  5 star review  Puiki mokykla, rekomenduoju visiems norintiems išmokti vairuoti greitai ir kokybiškai!

  thumb Marzena Pa
  2017 June 22

  positive review  Labai visiems rekomenduoju šią mokyklą, nes čia dirba puikūs instruktoriai ir labai draugiška administratorė! Visus Regitrinius egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto! Labai rekomenduoju instruktorių Audrių! Puikus instruktorius, visada patars, padės, išmokys, taip, kad saugiai važiuotum. Ačiū jam už kantrybę, mokant mane, be jokios vairavimo patirties. Jei dar dvejojat dėl mokyklos pasirinkimo, tai nedvejokit, rinkitės būtent šią ir pamatysit, tikrai nenusivilsit. 👍🏼🚗

  thumb Viktorija Podprugina
  2019 June 11

  5 star review  Visiems rekomenduoja šią mokykla, esu patenkinta instruktoriaus Geraldo mokymu

  thumb Auguste Zelenyte
  2018 May 19

  positive review  Šios vairavimo mokyklos instruktoriai yra tikrai išmanantys savo darbą profesionalai. Gerai paruošia teorijos egzaminui, davė daug gerų patarimų bei informacijos tolimesniam vairavimui. Tikrai rekomenduoju.

  thumb Mindaugas Kazlauskas
  2019 February 4

Atsiliepimai

Atsiliepimas