Darbo valandos I - V 9.00 - 18.00
Pietūs 12.00 - 13.00
VI - VII NEDIRBAME
 Skambinkite +370 655 35 307
 Rašykite mums info@vilniausvm.lt

ATSILIEPIMAI

mokiniu atsiliepimai vairavimo mokykla vilniuje

Mokinių atsiliepimai mums išties svarbūs! Vilniaus vairavimo mokykla kviečia palikti savo atsiliepimą ir pasidalinti įspūdžiais apie mūsų mokykloje teikiamas paslaugas bei lankytų kursų kokybę ir instruktorius.
Jūsų atsiliepimai padeda mums tobulėti, o naujiems klientams apsispręsti!

Skirkite kelias minutes ir parašykite savo nuomonę.

Atsiliepimus galite rasti ir štai čia: VMREITINGAI

arba apsilankę mūsų FACEBOOK paskyroje.

  positive review  super mokykla! rekomenduoju instruktoriu Audrių! B kategorijos su mechanine dėže praktikos egzaminą islaikiau iš pirmo karto! vertingų patarimų davė, puikiai išmokė, aš niekad nevairavus buvau. super! ❤️

  thumb Rūta Kotryna
  2019 November 30

  positive review  Mokiausi su Laurynu B kategorija. Super instruktorius Viska detaliai mokantis paaiškinti tiek ir išsiaiškinti. Džiaugiuosi savo pasirinkimu nes mokytis su Laurynu buvo labai smagu, tai žmogus išmanantis savo darbą. Tikrai rekomenduoju Lauryną kaip instruktorių!

  thumb Agnė Kikvadze
  2018 October 15

  positive review  Šios vairavimo mokyklos instruktorius Audrius yra PUIKUS instruktorius !!! Laikiau B kategorijos egzamina ir islaikiau is pirmo karto budama labai laiminga !!! Instruktorius regitros egzaminui paruose idealiai ir dave labai daug geru patatimu , kaip geriau islaikyt egzamina , bei tolemesniam vairavimui . Sakau dideli ACIU uz jusu kantrybe ! O draugams bei pazistamiems net negeda siulyt sia mokykla , bei instruktoriu Audriu !!! REKOMENDUOJU VISIEMS KAS NORI TIKRAI PUIKIAI ISMOKT VAIRUOT!! 🚘🚘

  thumb Agnė Gėa
  2019 March 21

  positive review  Šios vairavimo mokyklos instruktoriai yra tikrai išmanantys savo darbą profesionalai. Gerai paruošia teorijos egzaminui, davė daug gerų patarimų bei informacijos tolimesniam vairavimui. Tikrai rekomenduoju.

  thumb Mindaugas Kazlauskas
  2019 February 4

  5 star review  Labai patenkintas! Po Geraldo pamokų, A2 kat. vakar išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju!

  thumb Marius Butkus
  2016 September 18

  5 star review  Puiki vairavimo mokykla, tik geriausi prisiminimai. Išlaikyta A2 kategorija iš pirmo kart. Rekomenduoju!

  thumb Kristupas Simončikas
  2017 April 14

Atsiliepimai

Atsiliepimas