Darbo valandos I - V 9.00 - 18.00
Pietūs 12.00 - 13.00
VI - VII NEDIRBAME
 Skambinkite +370 655 35 307
 Rašykite mums info@vilniausvm.lt

ATSILIEPIMAI

mokiniu atsiliepimai vairavimo mokykla vilniuje

Mokinių atsiliepimai mums išties svarbūs! Vilniaus vairavimo mokykla kviečia palikti savo atsiliepimą ir pasidalinti įspūdžiais apie mūsų mokykloje teikiamas paslaugas bei lankytų kursų kokybę ir instruktorius.
Jūsų atsiliepimai padeda mums tobulėti, o naujiems klientams apsispręsti!

Skirkite kelias minutes ir parašykite savo nuomonę.

Atsiliepimus galite rasti ir štai čia: VMREITINGAI

arba apsilankę mūsų FACEBOOK paskyroje.

  5 star review  Ilgai ieškojau vairavimo mokyklos, kadangi buvau nusivylusi prieš tai lankyta, o Vilniaus vairavimo mokykla man buvo stebuklas, instruktorius Geraldas ne tik kompetetingas, bet ir labai žmogiškas, bei supratingas! Lanksti mokykla - bandanti prisitaikyti prie visų poreikių! Ačiū Jums, pasiilgsiu pamokų:)

  thumb Juventa Tukas
  2016 December 3

  positive review  Labai visiems rekomenduoju šią mokyklą, nes čia dirba puikūs instruktoriai ir labai draugiška administratorė! Visus Regitrinius egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto! Labai rekomenduoju instruktorių Audrių! Puikus instruktorius, visada patars, padės, išmokys, taip, kad saugiai važiuotum. Ačiū jam už kantrybę, mokant mane, be jokios vairavimo patirties. Jei dar dvejojat dėl mokyklos pasirinkimo, tai nedvejokit, rinkitės būtent šią ir pamatysit, tikrai nenusivilsit. 👍🏼🚗

  thumb Viktorija Podprugina
  2019 June 11

  5 star review  A kategorija išlaikyta iš pirmo karto. Motociklais moko pats savininkas ir darbo valandų neskaičiuoja, susitart praktiškai bet kokį laiką galima. Sugebėjo išmokinti per savaitę laiko, prieš tai nei karto nesedėjusį ant motociklo. Regitroj nei vienos pastabos neturėjo. Super.

  thumb Tauras Stn
  2017 June 13

  5 star review  Puiki mokykla. Rekomenduoju. Išlaikiau A kat iš pirmo karto. Pats daug dirbu, bet darbai nė kiek nenukentėjo. Geraldas lanksčiai sudėliodavo vairavimo pamokas man patogiu metu. Per pamokas gavau visą reikalingą informaciją, pastabas, viskas buvo nuodugniai išaiškinama. Regitroje važiavau kaip turėdamas ilgametę patirtį 🙂 Ačiū

  thumb Gedas Pozingis
  2017 August 2

  positive review  Mokiausi su Laurynu B kategorija. Super instruktorius Viska detaliai mokantis paaiškinti tiek ir išsiaiškinti. Džiaugiuosi savo pasirinkimu nes mokytis su Laurynu buvo labai smagu, tai žmogus išmanantis savo darbą. Tikrai rekomenduoju Lauryną kaip instruktorių!

  thumb Agnė Kikvadze
  2018 October 15

  5 star review  Rekomenduoju Geraldą, labai geras instruktorius, laikiau A kategoriją, motociklas toks pat kaip ir Regitroje.

  thumb Aurimas Raudonaitis
  2018 July 4

Atsiliepimai

Atsiliepimas