Darbo valandos I - V 9.00 - 18.00
Pietūs 12.00 - 13.00
VI - VII NEDIRBAME
 Skambinkite +370 655 35 307
 Rašykite mums info@vilniausvm.lt

ATSILIEPIMAI

mokiniu atsiliepimai vairavimo mokykla vilniuje

Mokinių atsiliepimai mums išties svarbūs! Vilniaus vairavimo mokykla kviečia palikti savo atsiliepimą ir pasidalinti įspūdžiais apie mūsų mokykloje teikiamas paslaugas bei lankytų kursų kokybę ir instruktorius.
Jūsų atsiliepimai padeda mums tobulėti, o naujiems klientams apsispręsti!

Skirkite kelias minutes ir parašykite savo nuomonę.

Atsiliepimus galite rasti ir štai čia: VMREITINGAI

arba apsilankę mūsų FACEBOOK paskyroje.

  5 star review  A2 teisės iš pirmo karto ir lengvai. Labai super instruktoriai. REKOMENDUOJU !

  thumb Greta Adamavičiūtė
  2017 July 11

  5 star review  Pati geriausia mokykla! Tikras savo srities profesionalas mokytojas Geraldas. Mokymosi laiką galima lengvai derinti. Išlaikiau iš pirmo karto A kategoriją. REKOMENDUOJU 100%!

  thumb Mindaugas Juknevičius
  2017 July 4

  5 star review  Rekomenduoju Geraldą, labai geras instruktorius, laikiau A kategoriją, motociklas toks pat kaip ir Regitroje.

  thumb Aurimas Raudonaitis
  2018 July 4

  positive review  Šios vairavimo mokyklos instruktorius Audrius yra PUIKUS instruktorius !!! Laikiau B kategorijos egzamina ir islaikiau is pirmo karto budama labai laiminga !!! Instruktorius regitros egzaminui paruose idealiai ir dave labai daug geru patatimu , kaip geriau islaikyt egzamina , bei tolemesniam vairavimui . Sakau dideli ACIU uz jusu kantrybe ! O draugams bei pazistamiems net negeda siulyt sia mokykla , bei instruktoriu Audriu !!! REKOMENDUOJU VISIEMS KAS NORI TIKRAI PUIKIAI ISMOKT VAIRUOT!! 🚘🚘

  thumb Agnė Gėa
  2019 March 21

  5 star review  Puikiai! Išlaikiau A kategiriją iš pirmo karto � jeigu norit sėst ant motociklo tikrai pavyks tai padaryt pirmą dieną

  thumb Odeta Bloziene
  2018 August 4

  5 star review  Galiu drąsiai rekomenduoti šią mokyklą. Labiausiai patiko, kad p. Geraldas neskaičiuoja minučių, visada viskas būna mokinio naudai. Ant motociklo sėdau pirmą kartą ir po 5 pamokų į regitrą jau važiavau užtikrintai - A kategorija iš pirmo karto !

  thumb Vainius Ra
  2017 June 21

Atsiliepimai

Atsiliepimas