Darbo valandos I - V 9.00 - 18.00
Pietūs 12.00 - 13.00
VI - VII NEDIRBAME
 Skambinkite +370 655 35 307
 Rašykite mums info@vilniausvm.lt

ATSILIEPIMAI

mokiniu atsiliepimai vairavimo mokykla vilniuje

Mokinių atsiliepimai mums išties svarbūs! Vilniaus vairavimo mokykla kviečia palikti savo atsiliepimą ir pasidalinti įspūdžiais apie mūsų mokykloje teikiamas paslaugas bei lankytų kursų kokybę ir instruktorius.
Jūsų atsiliepimai padeda mums tobulėti, o naujiems klientams apsispręsti!

Skirkite kelias minutes ir parašykite savo nuomonę.

Atsiliepimus galite rasti ir štai čia: VMREITINGAI

arba apsilankę mūsų FACEBOOK paskyroje.

  positive review  Šios vairavimo mokyklos instruktorius Audrius yra tikrai išmanantis savo darbą profesionalas bei geras žmogus. Ne tik gerai paruošė Regitrai (egzaminą išlaikiau iš pirmo karto), bet ir davė daug gerų patarimų bei informacijos tolimesniam vairavimui. Tikrai rekomenduoju Audrių kaip instruktorių!

  thumb Dominika Lamauskaitė
  2018 November 21

  5 star review  Pati geriausia mokykla! Tikras savo srities profesionalas mokytojas Geraldas. Mokymosi laiką galima lengvai derinti. Išlaikiau iš pirmo karto A kategoriją. REKOMENDUOJU 100%!

  thumb Mindaugas Juknevičius
  2017 July 4

  positive review  Šios vairavimo mokyklos instruktorius Audrius yra PUIKUS instruktorius !!! Laikiau B kategorijos egzamina ir islaikiau is pirmo karto budama labai laiminga !!! Instruktorius regitros egzaminui paruose idealiai ir dave labai daug geru patatimu , kaip geriau islaikyt egzamina , bei tolemesniam vairavimui . Sakau dideli ACIU uz jusu kantrybe ! O draugams bei pazistamiems net negeda siulyt sia mokykla , bei instruktoriu Audriu !!! REKOMENDUOJU VISIEMS KAS NORI TIKRAI PUIKIAI ISMOKT VAIRUOT!! 🚘🚘

  thumb Agnė Gėa
  2019 March 21

  5 star review  Galiu drąsiai rekomenduoti šią mokyklą. Labiausiai patiko, kad p. Geraldas neskaičiuoja minučių, visada viskas būna mokinio naudai. Ant motociklo sėdau pirmą kartą ir po 5 pamokų į regitrą jau važiavau užtikrintai - A kategorija iš pirmo karto !

  thumb Vainius Ra
  2017 June 21

  5 star review  Super pamokos. A kategorija islaikyta be jokiu pastabu is Regitros egzaminuotoju. Aciu! Paruosia ne tik egzaminui bet ir realiam vaziavimui gatveje. Labai patenkintas

  thumb Simonas Nareckas
  2016 September 1

  5 star review  A2 teisės iš pirmo karto ir lengvai. Labai super instruktoriai. REKOMENDUOJU !

  thumb Greta Adamavičiūtė
  2017 July 11

Atsiliepimai

Atsiliepimas