Darbo valandos I - V 9.00 - 18.00
Pietūs 12.00 - 13.00
VI - VII NEDIRBAME
 Skambinkite +370 655 35 307
 Rašykite mums info@vilniausvm.lt

ATSILIEPIMAI

mokiniu atsiliepimai vairavimo mokykla vilniuje

Mokinių atsiliepimai mums išties svarbūs! Vilniaus vairavimo mokykla kviečia palikti savo atsiliepimą ir pasidalinti įspūdžiais apie mūsų mokykloje teikiamas paslaugas bei lankytų kursų kokybę ir instruktorius.
Jūsų atsiliepimai padeda mums tobulėti, o naujiems klientams apsispręsti!

Skirkite kelias minutes ir parašykite savo nuomonę.

Atsiliepimus galite rasti ir štai čia: VMREITINGAI

arba apsilankę mūsų FACEBOOK paskyroje.

  5 star review  A kategorija išlaikyta iš pirmo karto. Motociklais moko pats savininkas ir darbo valandų neskaičiuoja, susitart praktiškai bet kokį laiką galima. Sugebėjo išmokinti per savaitę laiko, prieš tai nei karto nesedėjusį ant motociklo. Regitroj nei vienos pastabos neturėjo. Super.

  thumb Tauras Stn
  2017 June 13

  positive review  Nuostabi mokykla! Išmokė visko idealiai. Instruktorius Svajūnas nuostabus mokytojas. Viską labai aiškiai išaiškina, davė ne vieną patarimą dėl vairavimo ir kaip geriau išlaikyti egzaminą. Labai džiaugiuosi kad pasirinkau būtent šią mokyklą! Rekomenduoju visiems! Tikrai nenusivilsit! 10 balų iš 10!

  thumb Viktorija Pičugina
  2019 August 14

  5 star review  Ilgai ieškojau vairavimo mokyklos, kadangi buvau nusivylusi prieš tai lankyta, o Vilniaus vairavimo mokykla man buvo stebuklas, instruktorius Geraldas ne tik kompetetingas, bet ir labai žmogiškas, bei supratingas! Lanksti mokykla - bandanti prisitaikyti prie visų poreikių! Ačiū Jums, pasiilgsiu pamokų:)

  thumb Juventa Tukas
  2016 December 3

  5 star review  Pati geriausia mokykla! Tikras savo srities profesionalas mokytojas Geraldas. Mokymosi laiką galima lengvai derinti. Išlaikiau iš pirmo karto A kategoriją. REKOMENDUOJU 100%!

  thumb Mindaugas Juknevičius
  2017 July 4

  positive review  Šios vairavimo mokyklos instruktorius Audrius yra PUIKUS instruktorius !!! Laikiau B kategorijos egzamina ir islaikiau is pirmo karto budama labai laiminga !!! Instruktorius regitros egzaminui paruose idealiai ir dave labai daug geru patatimu , kaip geriau islaikyt egzamina , bei tolemesniam vairavimui . Sakau dideli ACIU uz jusu kantrybe ! O draugams bei pazistamiems net negeda siulyt sia mokykla , bei instruktoriu Audriu !!! REKOMENDUOJU VISIEMS KAS NORI TIKRAI PUIKIAI ISMOKT VAIRUOT!! 🚘🚘

  thumb Agnė Gėa
  2019 March 21

  5 star review  Super vieta mokytis vairuoti motocikla! #rekomenduoju

  thumb Darius Ivanauskas
  2016 September 13

Atsiliepimai

Atsiliepimas